Herfstvakantie
Van zaterdag 28 oktober 2023 tem zondag 5 november 2023
Wapenstilstand
zaterdag 11 november 2023
Kerstvakantie
Van zaterdag 23 december 2023 tem zondag 7 januari 2024
Krokusvakantie
Van zaterdag 10 februari 2024 tem zondag 18 februari 2024
Paasvakantie
Van zaterdag 30 maart 2024 tem zondag 14 april 2024
Feest van de arbeid
woensdag 1 mei 2024
Hemelvaart
Van woensdag 8 mei 2024 tem zondag 12 mei 2024
Pinksteren
Van zaterdag 18 mei 2024 tem woensdag 22 mei 2024
Pedagogische studiedagen
woensdag 11 oktober 2023
maandag 13 november 2023
woensdag 24 januari 2024
woensdag 13 maart 2024
Einde schooljaar
vrijdag 28 juni 2024, de lessen eindigen om 11u50
22 en 26 oktober 2023
19 en 21 december 2023 (op vraag)
26 en 29 maart 2024 (op vraag)
24 en 25 juni 2024
september
vrijdag 1 september: hervatting lessen
maandag 4 september: infoavond: 18u00 kleuters, 19u00 L1+2+3, 20u00 L4+5+6
donderdag 7 september: oudercomité: 20u00
vrijdag 15 september: kinderrommelmarkt, 15u00 - 18u00
woensdag 20 september: mogelijkheid tot bloed geven Rode Kruis, 18u00 - 20u00
donderdag 21 september: Hikketakketoe: L3 + L4
vrijdag 22 september: strap- en wieltjesdag: hele school
maandag 25 september: toneelvoorstelling: K1 + K2
woensdag 27 september: dag v/d sportclub + veldloop (namiddag)
donderdag 28 september: zwemmen L2-3-4-5
oktober
maandag 2 oktober: fotograaf
donderdag 5 oktober: oudercomité: 20u00
woensdag 11 oktober: GEEN SCHOOL, pedagogische studiedag voor het schoolteam
donderdag 12 oktober: zwemmen L2-3-4-5
dinsdag 17 oktober: G-Sport te Putte: L6 + L5
dinsdag 24 oktober: oudercontact van K1 tot L6
woensdag 25 oktober: speeluurtje in 1KA voor mogelijke nieuwkomertjes, van 9u00 tot 10u00
donderdag 26 oktober: -zwemmen L2-3-4-5
-oudercontact van K1 tot L6
vrijdag 27 oktober: - rapport uitdelen in de lagere school
- Halloweenhappening
dinsdag 31 oktober: Halloween zingen in Beerzel (standje aan onze school)
november
donderdag 9 november: oudercomité: 20u00
maandag 13 november: GEEN SCHOOL, pedagogische studiedag voor het schoolteam
donderdag 16 november: zwemmen L2-3-4-5
zondag 19 november: ontbijtservice
maandag 20 november: start voorleesweek
woensdag 29 november: Warmste Week: hotdogverkoop
donderdag 30 november: zwemmen L2-3-4-5
december
dinsdag 5 december: Sint op bezoek
donderdag 7 december: oudercomité: 20u00
vrijdag 8 december: L3 en K3 maken verse soep voor hele school
vrijdag 15 december: lichtjeswandeling
dinsdag 19 december: oudercontact op vraag
woensdag 20 december: speeluurtje in 1KA voor mogelijke nieuwkomers, 9u - 10u
donderdag 21 december: oudercontact op vraag
vrijdag 22 december: uitdelen v/h rapport in de lagere school
januari
maandag 8 januari: start wafelverkoop (tot vrijdag 26 januari)
donderdag 11 januari: oudercomité: 20u00
vrijdag 12 januari: L4 maakt verse soep voor de hele school
dinsdag 16 januari tot vrijdag 19 januari: sportklassen L5
zaterdag 20 januari: opendeur van 10u - 12u
woensdag 24 januari: GEEN SCHOOL, pedagogische studiedag voor het ganse schoolteam
donderdag 25 januari: start poëzieweek
vrijdag 26 januari: L6 maakt verse soep voor hele school
woensdag 31 januari: einde poëzieweek
februari
donderdag 1 febr.: oudercomité, 20u00
vrijdag 2 febr.: carnavalstoet & afterborrel
maandag 5 febr.: -start vriendschapsweek
-start voorrangsregeling inschrijvingen
woensdag 7 febr.: speeluurtje in 1KA voor geïnteresseerde nieuwkomertjes, van 9u00 tot 10u00
woensdag 21 febr.: afhalen lekkernijverkoop
donderdag 22 febr.: afhalen lekkernijverkoop
vrijdag 23 febr.: L5 maakt verse soep voor hele school
dinsdag 27 febr.: start vrije inschrijvingen
maart
zaterdag 2 maart: standje op Legobeurs te Putte
zondag 3 maart: standje op Legobeurs te Putte
donderdag 7 maart: oudercomité, 20u00
dinsdag 12 maart: L5 + L6 auteurslezing Jonas Boets
woensdag 13 maart: GEEN SCHOOL, pedagogische studiedag voor hele schoolteam
zaterdag 16 maart: frietjesbak (afhalen of ter plaatse eten)
dinsdag 19 maart: toneelvoorstelling kleuters + L1 + L2
woensdag 20 maart: mogelijkheid tot bloed geven Rode Kruis, 18u00 - 20u00
donderdag 21 maart: zwemmen K3-L1-L3-L6
dinsdag 26 maart: oudercontact op vraag
woensdag 27 maart: speeluurtje in 1KA voor geïnteresseerde nieuwkomertjes, van 9u00 tot 10u00
donderdag 28 maart: oudercontact op vraag
vrijdag 31 maart: -uitdelen v/h rapport in de lagere school
-paaseitjes rapen met de grootouders
zaterdag 30 maart: groeifeest zedenleer (L1 + L6)
april
maandag 15 april tot woensdag 17 april: ridderklassen L3 + L4
donderdag 18 april: zwemmen K3-L1-L3-L6
woensdag 24 april: speeluurtje in 1KA voor geïnteresseerde nieuwmertjes, van 9u00 tot 10u00
vrijdag 26 april: technotrailer op bezoek in school voor L5 + L6
zaterdag 27 april: plechtige communie L6
mei
woensdag 1 mei: GEEN SCHOOL, wettelijke feestdag
donderdag 2 mei: -zwemmen K3-L1-L3-L6
-oudercomité, 20u00
zaterdag 4 mei: schoolfeest, 14u00 - 18u00
woensdag 8 mei: GEEN SCHOOL, facultatieve verlofdag
donderdag 9 mei: GEEN SCHOOL, wettelijke feestdag,1ste communie L2
donderdag 16 mei: -zwemmen K3-L1-L3-L6
-filmforum voor L5+L6 in Putte
dinsdag 21 mei + woensdag 22 mei: GEEN SCHOOL, facultatieve verlofdag
donderdag 23 mei: fietsexamen L6
donderdag 30 mei: zwemmen K3-L1-L3-L6
juni
maandag 3 juni tot vrijdag 7 juni: zeeklassen L6
vrijdag 14 juni: mogelijkheid tot bloed geven Rode Kruis, 18u00-20u00
maandag 24 juni: -wieltjesdag kleuters
-oudercontact
dinsdag 25 juni: -wieltjesdag lagere school
-oudercontact
woensdag 26 juni: proclamatie voor de ouders van K3 (17u-18u) +L6 (19u-22u)
donderdag 27 juni: L6 @ Pennenzakkenrock
vrijdag 28 juni: -uitdelen v/h rapport in de lagere school
-laatste halve dag school, les tot 11u50